طرح خانه البرز (طرح موزه و میراث فرهنگی): ساختمان خانه کهن آقای جردن در بخش شمالی دبیرستان (پشت سالن ورزش) تبدیل به مرکز فرهنگی و موزه خواهد شد. در این راستا اقداماتی برای تأمین بودجه در حال انجام است. هر یک از البرزیها میتوانند در این زمینه به صورت فنی یا مالی همکاری کنند میتوانند با یکی از اعضای هیآت مدیره تماس حاصل کنند. این طرح در ماندگاری البرز و توسعه برند آن اثر بسیار خاصی خواهد داشت و مکانی زیبا برای ملاقات البرزیها در خانه خودشان ایجاد خواهد شد و از بعد عموم نیز یک فضای گردشگری و عمومی ایجاد خواهد شد. 

  1. معرفی طرح خانه البرز
  2. گزارش های طرح خانه البرز

طرح دکتر مجتهدی در شهر لاهیجان: در این طرح در مکان بسیار مناسب و زیبا از لاهیجان طرحی پیاده‌سازی خواهد شد ککانی فرهنگی-تفریحی خواهد شد. در این خصوص نیز اطلاعات جدید به طور مستمر درج خواهد گردید. در این خصوص نیز امکان همکاری وجود دارد. البرزیهای عزیز بایستی خلاقانه و علاقه مندانه نسبت به این طرح پیشقدم برای همکاری شوند.

طرح جشن ۵۰ سالگی جامعه فارغ التحصیلان در شهریور ۱۳۹۶:

طرح دانشنامه البرز: در این طرح تاریخ البرز، افراد مشهور و اثرگذار دانش آموخته البرز در ایران و جهان، آمار البرزیان، عکسهای خاص، خاطرات ویژه و تحلیل برند البرز به عنوان یک برند فرهنگ ملی تدوین خواهد شد در این خصوص هر شخصی که حاضر به همکاری است با امیر حسین حمیدیان عضو هیات مدیره جامعه تماس حاصل بفرماید: ۰۹۱۲۳۷۸۷۰۷۶، Info@alboralumni.ir و Hamidian9528@gmail.com